• Wpisów:1124
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 14:43
  • Licznik odwiedzin:45 980 / 2628 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Nieważne ile dni jest w Twoim życiu. Ważne jest ile życia jest w Twoich dniach.
 

 

Jeżeli on nie ma sił, to ty musisz stać się jego siłą, bo właśnie na tym polega miłość.
 

 

Nie bój się przekroczyć granicy. zaryzykuj - miej w końcu coś z życia. zadziałaj spontanicznie, nie planuj, nie trzęś tyłkiem ze strachu - żyj, człowieku.
 

 
Musisz w siebie uwierzyć, mała. Jeśli Ty tego nie zrobisz, to nie znajdziesz miejsca, gdzie jeszcze będziesz szczęśliwa. Inni mogą mówić, że cudownie, że dobrze, że najlepiej i idealnie, ale najważniejsze żebyś mogła powiedzieć to też Ty. Wiem, czasami trudno się podnieść kiedy ostatnio życie robiło wszystko, aby utrudnić krok w przód, ale jeśli nie teraz to kiedy? Bo przyjdzie moment kiedy będzie za późno na wiarę i wiesz co wtedy? Dopalisz się w ciszy, spłoniesz na marne. Po prostu uwierz w siebie, pokochaj siebie i żyj dla siebie.
 

 
Czasem zbyt mocno wierzymy, że ludzie są inni, że ktoś wróci, zrozumie czy przeprosi. To nie życie nas przeraża, ale czekanie na coś, co może nigdy nie przyjść.
 

 
Są słowa jak drzazgi, które wchodzą głęboko pod skórę. Tkwią w niej, dopóki się ich nie wyciągnie. Bolą za każdym, nawet najmniejszym dotknięciem. Są też słowa sztylety. Jedno pociągnięcie i człowiek ma rozprute serce. Są słowa, które zostają w nas na zawsze i takie, 0 których zapominamy po kilku minutach.

 

 
Znacie to uczucie, kiedy trzeba podjąć życiową decyzję, ale nie ma się żadnej pewności, że postępuje się słusznie? Kiedy człowiek wybiera jedną z dróg, ale wciąż patrzy za siebie, na tę drugą, przekonany, że wybrał źle?
  • awatar Gość: Jesli masz watpliwości podejmując decyzje, to znaczy, że sprawa jest jeszcze nie dojrzała lub nie dla Ciebie - znaczy, że wywołujesz przedwczesny poród albo że zachowujesz sie jak dzieciak, któremu spieszno, bo juz nie moze wytrzymać, bo sie nudzi itp...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
To Twoje życie, jedyne jakie możesz mieć, jakiego pragniesz. Nie będziesz o nie walczyć?
 

 
Znajdź kogoś, kto nie będzie bał się przyznać, że za Tobą tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealna, ale będzie traktował Cię tak jakbyś była. Kogoś, kogo największym lękiem, będzie strach przed utratą Ciebie. Kogoś, kto odda Ci swoje serce w całości. Kogoś, kto mówiąc, że Cię kocha naprawdę będzie to czuł. Kogoś, kto będzie chciał budzić się przy Tobie każdego poranka i nawet widząc Twoje zmarszczki i siwe włosy, wciąż będzie zakochiwał się w Tobie na nowo.
 

 
Czy jest taka miłość, która mimo połamanych skrzydeł czeka? Mimo upływu lat czeka? Mimo rozbitego szkła czeka? Czy istnieje miłość, której nie zabiją żadne słowa, nie zasypie żaden śnieg, żadna burza nie ruszy? I mimo przerwy w zdarzeniach, mimo braku dotyku, prądu i ciepła tęskni?
 

 
Mówią, że sztuką jest wybaczać,według mnie sztuką jest ponownie zaufać.
 

 
Co robimy najczęściej? Kłócimy się, czekamy na siebie i walczymy z uporem osła. A wiesz co jest najpiękniejsze? Potrafimy sobie wszystko wybaczyć nie zapominając, że jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Pilnujemy tylko by to, nie zatruło naszej miłości, reszta jest nieważna.
 

 
Czasami łzy są najpiękniejszymi słowami jakie może powiedzieć serce .
 

 
Spójrz w jej zapłakane oczy i nigdy wiecej nie wierz że nie kocha.
 

 
Nie sztuką jest skończyć z życiem sztuką jest tego życia nie zmarnować.
 

 
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.
 

 
Gdy jesteś na kogoś wściekły napisz do niego list. Wyraź w nim swoje uczucia, opisz gniew i rozczarowanie. Nie hamuj się. Potem schowaj list do szuflady. Po dwóch dniach wyjmij go i przeczytaj. Czy wciąż chcesz go wysłać?
 

 
Najpiękniejsza znajomość to ta, której nikt się nie spodziewał. która pojawiła się nagle, jakby znikąd - jest pełna cudownych emocji i mnóstwa uśmiechu. najpiękniejsza znajomość to ta, która sprawia, że zaczęłaś rozumieć, co znaczy kochać.
 

 

Ludzie bagatelizują często Twoje smutki i problemy, ponieważ Ty na pewno dasz sobie radę, często chciała byś mieć kogoś kto Cie zrozumie, z kim będziesz mogła porozmawiać tak jak inni mogą z Tobą. Jesteś silna, ale czasem to powoduje że czujesz się słabo.
 

 
Nie jest ważne miejsce i czas. Ważny jest klimat i ludzie, którzy go tworzą.
 

 
A jutro od nowa się uchleję codziennością i obudzę się z kacem życia.
 

 
Czy słowo przepraszam coś znaczy? Nie cofnie czasu ale wybaczy?
  • awatar Gość: Prawda Zawsze znaczy A co moze - to zależy od sytuacji i samej autentyczności słowa "przepraszam" :)
  • awatar Mała_Wariatka❤: nieee..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Wiesz co najbardziej boli? Gdy idziesz w te same miejsca, bez tych samych ludzi.
 

 
Jesteś dla mnie kimś, kim nikt inny być nie umiał.